doberman ve çocuklar , evde doberman

doberman ve çocuklar , evde doberman

doberman çocuklarla anlaşırmı , evde doberman olurmu , evde doberman beslenir mi?

 Doberman ı tanımayanların yada yeni tanımaya başlayan herkesin ortak noktasıdır bu soru. Doberman çocuklarla anlaşırmı , evde doberman beslenir mi.Doberman ile çocuklarım anlaşabilir mi. 

Doberman ev yaşantısına en uygun bir ırktır bunun ilk sebeplerinden bir tanesi ve en önemliside yıllar boyunca doberman hep evde beslenen bir ırk olmasıdır. Bu adete genetik bir yatkınlık olarak devam etmektedir.Son 10 15 yıldırda gelişen doberman ve çoğalmaya başlayan doberman çiftlikleri ve bu doberman üretim çiftliklerinin ev tipi olması ve sürekli sahiplerinin yanında yetişerek büyümesi ile bu şekilde evde beslenmesinden dolayı yatkınlığının daha da artmasıdır.

Eğer bir çocuğunuz varsa dobermann onun gelişimi için inanılmaz önemlidir. Sadece özgüveni  çocuğun ona hükmetmesi değil   çocuğunuzun bağışıklık sisteminin gelişimi içinde çok önemlidir.

Doberman yavrusu alırken , yada şöyle söyleyeyim, doberman yavrusu sahiplenmek isteyen dostlarımız öncelikle kendi mizaclarına göre yavru sahiplenmeliler, sonra yaşam şartları ev tipi çocuk varmı , doberman yavrumuz nasıl bir ortamda yetişecek ortam şartları nasıl gibi durumlara göre en uygun karakterde yavruyu seçmeleri gerekir. Ben tüm dostlarımıza bu soruyu mutlaka sorarım çünkü hayatımıza renk katmasının beklediğimiz doberman yavrumuzun hayatımızı zehir etmemesi bizi mutlu etmesi dolayısıylada mutlu bir yavru olarak evinde yaşaması gerekir. Eğer bana ulaşmışsanız sizin yaşam şartlarınıza uygun bir yavruyu sizinle buluşturmamız çok kolay , mutlu olacaksınız. 

DOĞRU YAVRU , DOĞRU SAHİP , DOĞRU KARAKTER 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

eğitimli doberman , eğitimli yavru doberman , eğitimli yetişkin doberman. doberman. satılık doberman . satılık yavru doberman.

secereli eğiitimli yavru doberman . yavru doberman , yavru doberman, yavru doberman. yavru doberman ,doberman yavrusu.

doberman yavrusu , 

doberman ve çocuk
doberman ve çocuk
doberman ve çocuk
doberman ve çocuk
doberman ve çocuk
doberman ve çocuk
23 51
Telif Hakkı © 2018 dobermannkoray - Tüm Hakları Saklıdır.
ANKARA
05325831650
koraysolmaz1283@gmail.com
InstagramFacebookTwitter
Ankara Web Tasarım