Knights of Night Doberman ,

Knights of Night Doberman ,

secereli doberman yavrusu sahiplenmek

 Secereli doberman başlığındaki yazımıza devam edelim.

Secereli doberman üretiminde sağlık çok önemlidir.Burada önemli olan sağlıklı gen aktarımı olan kalça çıkığı olmayan  çeşitli sağlık testlerinin yapıldığı 2 doberman ın eşleşmesi ve bunlardan sağlıklı yavrular alınması çok önemlidir.

Bununla birlikte karakter ve bunun aktarılması çok önemlidir. hemen hemen doğumuyla beraber yaşamsal eğitimlerine başlıyorum.

ürkek olmayan kafası rahat öğrenmeye açık rahat yavrular yetiştirmek için çok uzun mesai harcıyorum.Çünkü yavrular sizlere geldiğinde temelinde bir çok şeyi öğrenmesi , yeni gittiği yuvada çok uzun süreler kalması için gerekli altyapısı olması gerekir.

secereli yavru doberman yada secereli doberman derken konunun altında o kadar çok şey varki , yavru yetiştirirken önem verdiğim işlerin başında box eğitimi ve bununla beraber  kak ve çiş eğitimi gelir. ve bir başaka önemli konu havlama konusu , 

benim yetiştirdiğim hemen hemen hiç yavruda hazlama kaka çiş problemi olmaz , benim yavru dobermanda olmazsa olmazlarımdandır.Yavru doberman bu temelle büyüdüğünde karakreti oturmaya başladığında kendisine herzaman ve heryerde sahip bulur. sorunsuz bir yavru doberman sahiplenmeniz o yavrunun bütün ömrünü sizinle beraber geçirmesini sağlar.

Zaten benden bir secereli yavru doberman sahiplendiğiniz de yavrunun tüm evrelerinde hertürlü sıkıntınızda bilgi veriyorum. yavrunun gelişimi benim için de çok önemli . 

Çünkü biz en iyisiyiz sadece üretici değil aynı zamanda iyi bir yetiştiriciyiz.sizlerde beni tercih etiğinizde sizlerde iyi bir secereli doberman sahibi olmalısınız. ister Ankarada secereli yavru doberman besleyin , ister istanbul da secereli bir yavru doberman besleyin ben hep yanınızdayım. 

Kötü bir doberman üretimi, seceresiz bir doberman üretimi, bilgisiz bir doberman üreticisi sizlerin hayallerinizi süsleyen bu varlığıktan soğumanıza hastalanırsa üzülmenize cebinizden gereksiz paralar çıkmasına sebep olabilir. Çünkü onlar için önemli olan iki köpeği eşleştirip o yavru satmak. O yavrunun geleceği ile ilgili hiçbir beklentisi yoktur. 

Benim için öyle değil, ben eşleşme yaklaşmaya başlayınca heyecanlanmaya başlıyorum , hayal ediyorum bugüne kadar olan tüm tecrübelerimi yoğunlaştırıp en doğru eşleşmeyi yapmak durumundayım.Çünkü ben önce kendim için doberman üretiyorum sizlerde iyi yavru olması benim en büyük gururum ve umudum, secereli ve eğitimli aynı zamanda iyi karakterli bir doberman yavrusu satılık doberman yavrusundan çok daha önemlidir benim için.Kendimden dobermanlarımdan ödün vermeden en iyiyi üretmeye çalışmak üretmek onlarla zaman geçirmek ve yaşamak çok çok önemli.

23 51
Telif Hakkı © 2018 dobermannkoray - Tüm Hakları Saklıdır.
ANKARA
05325831650
koraysolmaz1283@gmail.com
InstagramFacebookTwitter
Ankara Web Tasarım